Monthly Archives: Styczeń 2018

Consulting i coaching – działania, które mają na celu wsparcie firmy

Właściciele firm, którzy chcą podnieść rangę swego przedsiębiorstwa oraz wzbudzić na nowo motywację u swojej kadry, muszą zastanowić się nad szansą taką jak coaching. Takie wspieranie pracujących ma wiele plusów, dlatego jest to niezwykle rekomendowane.

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

Praca, biznesmen
Obecnie trudno odnaleźć się na rynku pracy bez znajomości języków obcych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Firmy praktycznie cały stale żądają, aby ich przyszli pracownicy mieli całą masę kompetencji, między innymi umiejętność posługiwania się językiem angielskim .

Angielski na wysokim poziomie

nauka języka
Wielu z nas z niechęcią przyznaje się w towarzystwie, że angielski nie jest naszą najmocniejszą stroną. Okazuje się, że mimo iż od wielu już lat mowa amerykańskajest bardzo popularna na świecie, to jednak ciągle rzesze ludzi nie radzą sobie na tyle, by bez problemu stwierdzić, że jest to język, który w pełni oswoili. Nie czekajmy zatem ani chwili dłużej i naszą niewiedzę oraz obawy zamieńmy na przydatne umiejętności.

Pomysł platformy zakupowej

Kobieta z tabletem
Ostatnie lata to nie jest dobry czas dla przedsiębiorstw. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz całościowa słaba koniunktura europejska wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Cała masa spółek, by utrzymać się w grze, musiało ciąć koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy – platforma zakupowa.