Category Archives: Szkolenia biznesowe

Jakie kursy warto zrobić, ażeby dostać zatrudnienie?

szkolenia
Żyjemy w świecie, w którym rozwój jest rzeczywiście ceniony i wymagany przez rynek pracy. Minęły już dni, kiedy w jednym miejscu pracy pracowało się przez kilkanaście albo nawet więcej lat. Aktualnie pracę zmienia się nierzadko i cięgle rozwija się własne umiejętności, aby nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na odszukanie satysfakcjonującej pracy. Jakie kursy winniśmy zrobić?

Jakim sposobem przeprowadzić ocenę okresową pracowników?

Mocne wejście Twojej firmy
Oceny okresowe pracowników to dziś powszechny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale również oceny tego jakie właściwości pracowników są wartościowe na konkretnym stanowisku. Jak pokazują badania tylko trochę ponad 10% makro przedsiębiorstw i korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod kontroli.

Jak wybrać kurs językowy?

myśleliście kiedyś jak znaleźć najodpowiedniejszą szkołę językową? Czy powinna być duża, proponować kursy wielu języków, czy bardziej odpowiednia będzie mała, zapewniająca tylko trzy lub cztery kursy? Czy lepiej żeby uczyli tam polscy lektorzy po dobrych szkołach, czy może obcokrajowcy, którzy będą uczyć swego ojczystego języka?

Consulting i coaching – działania, które mają na celu wsparcie firmy

Właściciele firm, którzy chcą podnieść rangę swego przedsiębiorstwa oraz wzbudzić na nowo motywację u swojej kadry, muszą zastanowić się nad szansą taką jak coaching. Takie wspieranie pracujących ma wiele plusów, dlatego jest to niezwykle rekomendowane.

Pomysł platformy zakupowej

Kobieta z tabletem
Ostatnie lata to nie jest dobry czas dla przedsiębiorstw. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz całościowa słaba koniunktura europejska wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Cała masa spółek, by utrzymać się w grze, musiało ciąć koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy – platforma zakupowa.

Do czego potrzebna jest agencja pracy

praca
Wszelkiego typu firmy bardzo często wykorzystują outsourcing. Powodowane jest to zwykle tym, że tego typu rozwiązanie opłaca się bardziej, niż organizowanie niektórych działów w firmie. Dobrym przykładem jest doradztwo personalne.

Góry – ciekawa opcja na urlop

Pieniny
Każdy zna 2 klasyczne cele letnich podróży – góry i morze. Właściwie można znaleźć wielbicieli którejś z tych możliwości, są także tacy, którzy wskazują na obie bądź wolą wakacje nad jeziorem. Dzisiejszy wpis powstał dla tych osób, które chcą tego lata spędzić wakacje w górach.

Jak skutecznie inwestować?

Oszczędności i inwestycje
Jeśli masz jakikolwiek kapitał i myślisz, by go powiększyć na pewno stawiasz sobie pytanie w co inwestować. Opcji wyboru jest wiele i trzeba poznać możliwości zanim podejmiemy decyzję. To ogólnie wiadome, że każdy człowiek chce dobrze zainwestować pieniądze i warto dowiedzieć się jak inwestować na giełdzie. Jak zawsze, jest tu ryzyko ale też możliwość zarobienia pieniędzy.

Szukamy siedziby dla firmy

biuro
Gdy chodzi o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma dużo do zaoferowania. Nieustannie budują się nowe biura, na każdym kroku widać jakąś budowę, lokali pod biura jest niezwykle dużo i naprawdę jest w czym wybierać.

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe

wyjazdy firmowe
Każda firma posiada swoich największych klientów i kontrahentów. Powinno się wskutek tego o nich dbać i związać się z nimi planując regularnie wyjazdy incentive. To doskonałe podejście dla każdej firmy, pragnącej przywiązać do siebie klientów.